STARTLIJSTEN ONDERLINGE WEDSTRIJD

Hier staat de startlijst voor de onderlinge wedstrijd. De startlijst voor de federatie wedstrijd staat hier.

Startlijst onderlinge wedstrijd 15 april 2018

Kosten: Leden € 5,- Niet leden € 7,50

Laatst gewijzigd: 11/04/18

Bixie AA, A en B in de binnenbak start 9.00 uur

proef 1 proef 2
1. Sara Schoone Chieka 09.00 09.24
2. Nienke Kramer Fabiola 09.08  
3. Kim Jeronimus Fabiola 09.16  
       
    proef 4 proef 3
1. Kiki Remijnse Beauty 09.32  
2. Juul van Stek Gina 09.40  
3. Lotte Koomen Ricky 09.48  
4. Femke Kramer Rozita 09.56 10.36
5. Femke Pietersen Beauty 10.04  
6. Lynn Burgmeijer Gina 10.12  
7. Ella Smit Ricky 10.20  
8. Nora Pietersen Beauty 10.28  
9. michelle toepel sylaska 10.44 11.08
10. Roselie Appelman Ricky 10.52  
11.tess schoen gina 11.00  
     
       
    proef 5 proef 6
1. Quinty Bollekamp Beauty 11.16  
2. Sem van Marle Gina 11.24  
     

Klasse B paarden in de buitenbaan start 10.00

Baan 1 Baan 2
       
    Proef 5 proef 6
1. Tosca Mastenbroek Bolero el real 10.00 10.30
2.   10.08 10.38
3. Anna Huisman Bodine 10.16 10.46
4. Elsa vd Vuurst Everlasting Daylight 10.24 10.54
5.danique vd neut belle 10.32 11.02
6. Sterre Bakker Billy Bloem 10.40 11.10
7. Indy Jongejan Elma 10.48 11.18
8. Amber Braakman Charming Diamond 10.56 11.26
9. Diantha Verwer Generoso 11.04 11.34
10. Dylaila van Kempen Sansho 11.12 11.42
11. Maaike Botman Frederica 11.20 11.50
12. Merel de Nijs Line van Rijnwoude 11.28 11.58
13. Ilse Vlaar Celtic Boko 11.36 12.06
14. Chiara Sunnotel Talabanthe 11.44 12.14
15. Ellen Broekhuizen Maycie Grey 11.52 12.22
16. Nadieh Stoevelaar Benno 12.00  
17. Nienke Mantel Zonneglans 12.08 12.30
18. Kimberley Vos Joppe 12.16  
       
       

CDE pony's klasse B in buitenbaan 1 start 12.38

proef 5 proef 6
       
1. Kim Bakker Manzo 12.38  
2. Orelie Bolinger Samantha 12.46  
3. Jeanine Karel Manzo 12.54  
4. Jasmijn v Wees Samantha 13.02  
5. Chiara vd Zwaag Sven 13.10  
6. Gvozden Vilaret Manzo 13.18  
7. Leonie de Koekkoek Anna 13.26 13.50
8. Maartje Buis Branko 13.34 13.58
9. Chaline Klaver Candiza 13.42 14.06
       
       

Klasse L1/L2 Pony's/ Paarden in buitenbaan 1 start 14.14

proef 9 proef 10
       
1. Sari Weller Eefje 14.14 14.38
2. Marije Ruiterkamp Amethist 14.22 14.46
3. Roos Bakker Neo 14.30 14.54

 

 

Agradi.nl Webshop

“SponsorKliks,